Kontaktpersoner hos Findus Foodservices AS

Ikke nøl med å kontakte din lokale Findus representant for ytterligere informasjon om produkter, menyplanlegging, oppskrifter eller andre synspunkter og spørsmål.

       
JTBjaaland-80.jpg Jan Terje Bjåland
Kjedesalgssjef
Mob. 905 90 813

jan.terje.bjaland@no.findus.com
FBirkeland-80.jpg Fredrik K. Birkeland
Key Account Manager
Mob. 976 51 383

fredrik.birkeland@no.findus.com
       
 Heidi-S-Loose-80x112.jpg Heidi Strandli Loose
Produktsjef
Mob. 976 86 393
heidi.strandli.loose@no.findus.com

 

HArntsen-80.jpg Håvard Arntsen
Salgssjef
Mob. 907 31 083

havard.arntsen@no.findus.com
 
       
TerjeGuss-80p.jpg Terje Gussiås
Salgskonsulent
Buskerud, Telemark, Vestfold
Mob. 911 36 059

terje.gussias@no.findus.com
TrongJoelsen-80.jpg Trond Joelsen
Salgskonsulent
Oslo, Akershus
Mob. 915 35 751

trond.joelsen@no.findus.com

 

       
JHWestby-80.jpg Jan-Henrik Westby
Salgskonsulent
Østfold, Akershus
Mob. 913 14 239

jan-henrik.westby@no.findus.com
 HNygaard-80.jpg Helge Nygård
Salgskonsulent
Rogaland
Mob.920 63 994

helge.nygard@no.findus.com
       
Heidi-80p.jpg Heidi Næss
Salgskonsulent
Aust-/Vest Agder, Sunnmøre
Mob. 902 75 255

heidi.naess@no.findus.com
RolfHelgesen-80.jpg Rolf Helgesen
Salgskonsulent
Hordaland,
Sogn og Fjordane
Mob. 902 75 320

rolf.helgesen@no.findus.com
       
TrineHerhaune-80.jpg Trine Herjuaune
Salgskonsulent
Hedmark, Oppland
Mob. 928 96 984

trine.herjuaune@no.findus.com
GeirOyen-80.jpg Geir Øyen
Salgskonsulent
Nordmøre, Sør og Nord-Trøndelag, Nordland
til Saltfjellet
Mob. 902 70 628

geir.oyen@no.findus.com
       
BMarkussen-80.jpg

Bengt Johnny Markussen
Salgskonsulent
Nordland til Bodø, Troms og Finnmark
Mob. 971 70 706

bengt.markussen@no.findus.com

   
       
 

 

   

Matforum, Findus Foodservices

Findus Norge AS
Erteløkka 7
N-1384 Asker
Tlf. 6685 4000
E-post: findus.foodservices@no.findus.com
www.findusfoodservice.no

Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut